DLA INWESTORÓW

Inwestorom pragnącym ulokować kapitał na rynku deweloperskim oferujemy kompleksową obsługę budowlanego procesu inwestycyjnego.

Działka budowlana.

Pierwszy krok do udanej inwestycji to zakup odpowiedniej nieruchomości gruntowej z przeznaczeniem pod budowę konkretnego zamierzenia budowlanego. Jeśli posiadacie Państwo pomysł i środki na realizację inwestycji, a brakuje Wam odpowiedniej działki, nasi pośrednicy wyszukają taką, która spełni Państwa oczekiwania.


 

Projekt architektoniczno-budowlany.

Wykonujemy pełnobranżowe projekty architektoniczno-budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojące oraz w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, a także budynków wielorodzinnych i handlowo-usługowych. Jeżeli warunki zabudowy nie pozwalają na zabudowę wielorodzinną, możemy wykonać projekty domów jednorodzinnych dwulokalowych w celu osiągnięcia maksymalnego zysku z inwestycji.


Optymalizacja kosztów.

Wykonujemy optymalizację projektów architektoniczno-budowlanych poparte kosztorysem inwestorskim pod kątem opłacalności inwestycji, uwzględniając koszty całego zamierzenia budowlanego, jak również poszczególnych jego etapów, zastosowanych materiałów czy technologii. Całość porównania oparta jest również o szczegółową analizę rynku nieruchomości w danym momencie z prognozą na czas zakończenia inwestycji oraz poparta analizą chłonności działki i wyliczeniem maksymalnej powierzchni użytkowej mieszkalnej (PUM).


Obsługa formalno-prawna.

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się kompleksową obsługą formalną inwestycji – uzyskamy wszelkie wymagane prawem uzgodnienia i decyzje administracyjne – od decyzji o warunkach zabudowy, przez decyzję o pozwoleniu na budowę, kończąc na decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz radca prawny skonsruuje dla Państwa wszelkie umowy cywilno-prawne niezbędne podczas realizacji całego procesu budowlanego, m.in. umowę o prace budowlane, umowę o kierowanie robotami budowlanymi, czy umowę o pełnienie funkcji inspektora nadzoru. Dodatkowo będzie czuwał nad stanem prawnym inwestycji.


Project Manager.

Jak powszechnie wiadomo czas to pieniądz, dlatego nasz Project Manager będzie w Państwa imieniu czuwał nad dopilnowaniem harmonogramów prac na każdym etapie realizacji inwestycji. Jeśli zajdzie taka potrzeba pomoże w wyborze odpowiedniej firmy wykonawczej oraz kierownika budowy i inspektora nadzoru budowlanego. Zajmie się kompleksowo organizacją całego procesu inwestycyjnego.


Finansowanie.

Posiadacie Państwo działkę budowlaną i/lub ciekawy pomysł na inwestycję, ale brakuje Wam środków, aby zrealizować zamierzenie budowlane? Nic straconego! Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego kredytu inwestycyjnego na preferencyjnych warunkach!
Inwestycja bez kredytu? Tak, to też możliwe! Specjalnie dla Państwa poszukamy inwestora, który podejmie się wspólnej realizacji Państwa wizji w oparciu o nasz projekt i szczegółową analizę opłacalności inwestycji.


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Udana inwestycja to taka, która na etapie pozwolenia na budowę ma już pierwsze rezerwacje, a sprzedaż lokali zakończona jest na długo przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Nasz zespół licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami zadba o to, aby każda powierzona nam inwestycja zaliczała się do grona tych udanych. Poprowadzimy kompleksowo cały proces sprzedaży lokali, prezentacji w terenie, realizacji umów sprzedaży. Dodatkowo zajmiemy się marketingiem poprzez dedykowaną stronę internetową, reklamę w portalach branżowych, banery, ulotki, prezentację na targach mieszkaniowych, itp.